Projekt FOCUS

Som jedna z tých osôb, ktorá dlhšie žila mimo svoj rodný kraj a po čase sa vrátila naspäť. Zvykol som si na kultúrno-spoločenský život, kde som sa spoznával s novými ľudmi, učil sa novým veciam a rozširoval si obzory. Lenže po tom mojom návrate sa časom u mňa objavil dojem, že sa v rodnom Lučenci nič zaujímave pre mňa nedeje. Preto som sa rozhodol toho ujať a organizovať akcie podľa môjho gusta.

Keďže mám mnoho záujmov (investovanie, knihy, technológie, víno, filatelia, umenie, atď.), rozhodol som dať môjmu eventu názov podľa anglického slova FOCUS, v preklade s významom “zamerať sa (na niečo)” alebo “stred záujmu”. S debutovou akciou som ozaj zariskoval a zameral som na populárne kryptomeny. Aj keď ma samotného zaujímajú, skúsil som využiť ten boom okolo nich a spraviť úvodný workshop na tému: Investovanie a obchodovanie s kryptomenami. Bol to čistý pokus, test i risk. Do poslednej chvíle som nebol istý, či sa nájdu záujemcovia a koľko ľudí príde. Do toho všetkého som si nebol istý ani tým ako spraviť samotnú prezentáciu. Či ju spraviť všeobecnú alebo sa zamerať na niečo konkrétne. Nakoniec celá akcia dopadla úspešne. Odhadom, na prvý FOCUS prišlo asi 20 ľudí. Po skončení mnoho z návštevníkoch nechalo na seba kontakt, pár tých, čo ostali, pokračovali sme ďalej. Od vtedy, presnejšie od decembra som zorganizoval dva meetup-y zamerané na kryptomeny. Do budúcna pribudnú ďalšie workshopy i meetupy. Pre fanúšikov kryptomien z Lučenca a blízkeho okolia som vytvoril skupinu na Telegrame. V prípade záujmu, pridaj sa medzi nás tu.

Aj keď je akcia FOCUS vo svojich začiatkoch, už teraz mám plány na pokračovanie zamerané na degustáciu vín, rumov alebo investovanie do akcií spoločností. Viac prezrádzať nateraz nechcem, pretože nechcem predbiehať. Všetko má svoj čas. FOCUS je o ľudoch a pre ľudí. Teším sa na na pokračovanie, na reakcie a na nových ľudí.

V prípade, že sa chceš so mnou spojiť, tak kontakt nájdeš tu na mojej stránke alebo ma môžeš followovať na jednej zo sociálnych sietí. Priamo o FOCUS-e som spravil stránku tu a ešte odkazy na facebook a instragram.

Join the ConversationLeave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment*

Name*

Website